Technik

Xiaomi ROIDMI 3s – Najlepszy transmiter do samochodu? – Recenzja PL – Test – Opinia – China Unboxing

Xiaomi ROIDMI 3s w super cenie – Buy/kup: https://goo.gl/ZWDdj4 ⇒Xiaomi ROIDMI 3s Biały: https://goo.gl/6uinZn ⇒Aliexpress: https://goo.gl/1XDagn ⇒lub z …

source

40 Comments

  1. Ktoś ma radę jakąś jak uporać się z pikaniem? Dodam że roidmi 3s + samsung galaxy s7 edge. Wyłączyłem opcję pikania w aplikacji, a mimo to pika co 30 sekund. Akumlator dobrze podaje napięcie i wszystko jest dobrze, tylko to głupie pikanie. Jakieś rozwiązanie? Radio to blaupunkt dublin c32

  2. Chuja wiesz o trasmiterach FM widać że gimba z ciebie i nic nie wiesz o elektronice takie trasmitery każdy szanujący elektronik wykonuje za 5zeta razem z częściami nawet te dostępne na rynku osobno są Chuja warte, tak samo jak Xiaomi tel czy inny sprzęt.

  3. Czy ktos mial taki problem ze po podlaczeniu iphone 7 muzyka z apple music po chwili grania zaczynalo charczesz trzeszczec a z yt idealnie gralo wszystko problem wystepuje tylko na apple music i alternatywnych odtwarzaczach a yt dziala normalnie

  4. czy jak ktoś dzwoni można zrobić tak, że słyszymy rozmówcę na głośnikach, a mikrofon z telefonu łapie nasz głos (tam gdzie jest ustawienie bluetooth – zębatka)? pytam gdyż starszy model miał wbudowany ale ciężko już go kupić.

  5. Chuja, kupiłem ten transmiter i jakość dźwięku jest beznadziejna na głośnikach Bose w Mazdzie 6 2008r , używam tego tylko jako ładowarki, bo gra jak stare radio z lat 90 na kasety.

  6. Kupilem, zainstalowalem i lekkie trzaski na czestotliwosci ktore bylo ustawione fabrycznie. Zmieniłem na (slask) 102.0 bo w miare bylo tam 'luzno';) i teraz super. Polecam. Zasuwam swoja muze bez jeb… reklam i prania mozgu.

  7. witam, zamierzam kupić taki transmiter, lecz właśnie jak to wygląda gdy jestesmy podlaczeni pod bluetooth, i odbieramy polaczenie na telefonie? czy automatycznie uzywa mikrofonu wbudowanego w telefonie czy trzeba najpierw rozlaczyc sie z bluetooth zeby Android wiedzial o co nam chodzi? 😀 proszę o informacje.

Kommentar verfassen

%d Bloggern gefällt das: